Bilgi, Haber ve Sosyal İçerik Portalı

Yengeç Burcu Bebeğinin Özellikleri ve Hoşlandığı Şeyler

Şayet bebeğinizin burcu yengeç ise, ona fazlasıyla şefkat göstermeniz gerekir, çünkü yengeç burcu bebeği ömrü boyunca sizden ayrı yaşayabilecek bir yapıda değildir.

0 5

Annesine aşırı düşkün olan yengeç burcu bebeğinin özellikleri arasında, merhametli ve sevecen olması gibi özellikler vardır. Bilhassa su grubunun belirtilerini bebeğiniz üzerinde fazlasıyla göreceksiniz. Sizi hiçbir konuda üzmeyeceği gibi, büyüdüğünde ideal bir eş de olacaktır. Tamamen sizden aldıklarıyla şekillenecek olan yengeç burcu bebeğinizin ileride çok iyi bir insan, anne veya baba olacağından hiç kuşkunuz olmasın.

Yengeç Burcu Bebeğinin Özellikleri Nelerdir, Nelerden Hoşlanır?

Sevgi dolu, anlayışlı, hassas, koruyucu ve kibar olan yengeç burcu bebekleri, fazlasıyla alıngan ve duyarlı da olabilir. En sevdikleri cümleler arasında “bana sarıl, beni sev” gibi cümleler yer alır. Yengeç burcundan olan bir bebekle zaman geçirmek çok eğlencelidir, fakat ruh halinin değişken olması nedeniyle burçlar arasında en hassas olanı da odur. Yengeç burcu bebeği kendini her zaman güvende hissetmek ister ve bunu sağlamak için anne ve babasının yanından ayrılmaz. Yengeç bebeğinin odasında yapacağınız küçük bir değişiklik bile onun güven duygusunu zedeleyebilir.

Yengeç burcu bebeğinin ruh halinde meydana gelen değişiklikler kimi zaman o kadar nettir ki, gülerken birden bire ağlamaya başlayabilir. Onun bir hatasını gördüğünüzde, bu hatasını azarlayarak ya da bağırarak değil, sakin bir dille anlatmanız gerekir. Çünkü öfkeli halinizi gördüğünde güven duygusu zedelenebilir ve bir anda hıçkırıklara boğularak ağlayabilir.

Ağladığı zaman onu sakinleştirmek için yapmanız gereken tek şey, kucağınıza alıp sevmektir. Yengeç burcu bebeği aile içindeki kötü durumları az da olsa hemen hisseder. Bundan dolayı bebeğinizin önünde tartışmaktan kesinlikle kaçınmalısınız.

Yengeç Burcu Bebeğine Nasıl Davranılmalıdır?

Şayet yengeç bebeğinin annesi de bu burçtan ise, muazzam anlamda birbirine kenetlenmiş bir aile yapısı ortaya çıkar. Yengeç burcu için evin içerisinde olanlar, hayattaki her şeyden daha önemlidir. Yengeç burcu bebeği, şefkat Yengeç Burcu Bebeğine Nasıl Davranmalıyızve aile olgularına fazlasıyla değer verir.

Yengeç burcu annelik burcu olarak da bilindiği için, ailelerin sevgi, şefkat ve duygusal olgulara çok dikkat etmeleri gerekir. Bu burca sahip olan bir bebeğin iyi veya kötü anılarını büyüdüğünde kolayca hatırlayabileceğini de aklınızdan çıkartmayın. Bu yüzden, bilhassa aile içerisinde bebeğinizin kendisini daima güvende hissetmesi gerekmektedir.

Yengeç burcu bebeği için aile olgusu, daima arkadaşlardan önce gelir. Yemek yemeyi de seven yengeç bebekleri, hoşlanmadıkları bir şeyi gördükleri zaman ortalığı birbirine katabilirler. Bundan dolayı anne, bebeğine ne yedireceğini önceden düşünmeli ve iyi karar vermelidir.

Yengeç burcu bebeklerinin en hassas bölgeleri mide, göğüs kafesi ve memelerdir. Bu durum nedeniyle bebeğinizin sıklıkla hazımsızlık sorunu yaşaması muhtemeldir. Bunun yanı sıra bağırsak iltihaplanması ve gastrit gibi vakalar da görebilirsiniz. Yengeç burcu bebeğinin duygusal olarak tatminsizliği, ters tepkime sonucu aşırı bir iştah artışına dönüşebileceği için beslenmesine de dikkat etmeniz gerekir.

Bu Konuya Emojiyle Tepkini Göster
  • Harika
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.