Bilgi, Haber ve Sosyal İçerik Portalı

Hayaletli Fotoğraflar Gerçek mi, Göz Yanılgısı mı?

Bu fotoğraflarda inanılmaz şeyler var! Resimlerde görülen objelerin hayalet mi yoksa yanılgı mı olduğu tartışılıyor.

0 199

Amerika’da selfie yapan 6 arkadaşın fotoğrafına dikkatlice bakın… Arka planda korkunç bir figür var ve bunu fark etmek için resme ikinci kez bakmak gerekebiliyor! Hayaletli fotoğraflar gerçek mi yoksa sadece bir göz yanılgısı mı bilinmez ama bu tür olayların mantıklı bir açıklaması da pek olmuyor…

Hayaletli Fotoğraflar

Hayaletli Fotoğraflar Sahte mi?

ABD’li bir arkadaş grubu, Louisiana eyaletinde bulunan ve perili olduğuna dair rivayetler olan bir evi ziyaret etti. Çektikleri resmi Facebook’da paylaştıklarında ise, tam arkalarında korkunç bir figürün olduğunu gördüler. Sosyal medyada fotoğrafı gören ve oldukça korktuğunu belirten bir kişi “Birisi resimde sizinle olmak istiyor” şeklinde yorum paylaştı. Başka bir kullanıcı ise bunun bir Photoshop olmadığını ve ruhların dinlenmediğini yazdı.

İlgili fotoğrafın sosyal medya platformu Facebook’da 2500’ün üzerinde paylaşıldığı biliniyor. Daha önce İngiltere’de çekilmiş buna benzer görüntüler de mevcut. Hayaletli resimler gerçek mi bilemiyoruz, ancak bunların kesinlikle Photoshop veya kamera oyunu olmadığını belirten uzmanlar da bulunuyor. Hayalet figürü olan diğer resimlere galeriden göz atabilirsiniz.

Kaynak: https://www.dailystar.co.uk/news/weird-news/665884/Ghost-sightings-haunted-house

Bu Konuya Emojiyle Tepkini Göster
  • Harika
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.