Perşembe, Aralık 14, 2017

HAKKIMIZDA

“Türkiye’nin En Farklı Bilgi, Haber ve Sosyal İçerik Portalı” sloganı ile 2017 yılının Kasım ayında yayın hayatına başlayan Portalistan.Com, her bireye hitap eden bilgileri referans almaktadır. İlginç haberler, güncel yazılar ve sosyal içeriklerin yer aldığı bir platform olarak tanımlanabilecek Portalistan’ın esas amacı, kaliteli ve merak uyandıran konuları paylaşarak insanlara bir nebze olsun faydalı olabilmektir.

İnternet dünyasının gerektirdiği sorumluluklarla hareket eden Portalistan’da, ziyaretçilerimiz en ilginç haberleri, içerikleri ve güncel yazıları bulabilirler. Sitemizde yer alan içerikleri oylayabilir ya da ilginizi çeken konuları sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Bu sayede hem Portalistan’ın daha fazla büyümesine katkıda bulunacak, hem de arkadaşlarınızın da aynı içeriklerden faydalanmasını sağlayacaksınız.

Haber, Püf noktası, Bilgihane, Güzellik-Bakım ve Webmaster gibi kategorilerin yer aldığı Portalistan.Com, “Bilgiye yapılan yatırım, en yüksek karı getirir” parolasıyla yola çıkmıştır ve bu doğrultuda içerik üretmeye devam etmektedir.

Siteyle ilgili soru, görüş veya önerilerinizi “iletişim” sayfamızdan bildirebilirsiniz. Tüm ziyaretçilerimize bilgi dolu bir dünya dileriz…

Hesabınıza Giriş Yapın:

Kayıt Olmak İçin Formu Doldurun:

Şifre Hatırlatma

Şifrenizi yenilemek için kullanıcı adı veya e-mail adresinizi yazın.