Bilgi, Haber ve Sosyal İçerik Portalı

Dünyanın En Farklı İnsanları ve Özellikleri

Dünyanın en farklı, en özel veya en değişik insanları… Bu konudaki kararı siz verin. Ancak onlar, yaşadıkları çevrede oldukça popüler.

0 10

Özel görüntüleriyle herkesi şaşırtan ve bir o kadar da ilgi çeken dünyanın en farklı insanları, fiziksel değişikliklerine rağmen yaşamlarından gayet memnunlar.

Dünyanın En Kıllı Adamı: Yu Zhenuna

Kendini TV yıldızı yapmak için estetik ameliyatı olacağını söyleyen dünyanın en kıllı adamı Yu Zhenuna, 40 yaşında ve Çin’de yaşıyor. Vücudunun yüzde 96’sı kıllarla kaplı olan adamın hormon dengesizliği sorunu var.

Dünyanın En Kıllı Adamı

Dünyanın En Kilolu Kadını: Charity Pierce

2 sene öncesine kadar 353 kilo olan ve “dünyanın en kilolu kadını” unvanını elinde bulunduran Charity Pierce, kilo verdikten sonra bu unvanını kaybetti.

Dünyanın En Kilolu Kadını

Şirin Baba Lakaplı Paul Karason

Mavi adam olarak tanınan ve 1999 yılında kullandığı bir ilaç nedeniyle cilt rengi maviye dönüşen Paul Karason, 62 yaşındayken (2013) hayata gözlerini yummuştu.

Şirin Baba Paul Karason

Dünyanın En Büyük Ellerine Sahip İnsanı: Mohammad Kaleem

Hindistan’da yaşayan 10 yaşındaki Mohammad Kaleem “dünyanın en büyük ellerine sahip insanı” unvanını elinde bulunduruyor. O’nun bu görüntüsünün sebebi ise, nadir görülen bir hastalığa sahip olması…

Dünyanın En Büyük Elli İnsanı

Gözleri Dışarıda Olan Kadın: Jalisa Thompson

Patlak gözleriyle 2006’da katıldığı bir yarışmayı kazanan Jalisa, 500 Dolar ödülün sahibi olmuştu. 27 yaşında olan kadın, bu yarışmadan sonra filmlerde bile rol almaya başladı. Jalisa’nın herhangi bir hastalığı bulunmuyor ve bu yeteneği doğuştan geliyor.

Patlak Gözlü İnsan

Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını: Svetlana Pankratova

Dünyanın en uzun boylu kadını olmasa da, en uzun bacakların sahibi o. 132 santimetrelik bacaklarıyla görenleri hayrete düşüren Svetlana, 1971 yılında Rusya’da doğdu. Bacaklarının uzun olması ona ne mi kazandırdı? Guinness Rekorlar Kitabı’na adını yazdırmak ve basketbol oyuncusu olmaktan başka hiçbir şey…

Dünyanın En Uzun Bacaklı Kadını

Bu Konuya Emojiyle Tepkini Göster
  • Harika
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.