Bilgi, Haber ve Sosyal İçerik Portalı

Aslan Burcu Bebeğinin Özellikleri ve Hoşlandığı Şeyler Nelerdir?

Doğduğu andan itibaren aktör olan aslan burcu bebeği, etrafına heyecan ve dram yaşatmayı sever.

0 0

Minik bir çocukken bile kendine bir krallık kuran aslan bebeği herkese hükmetmek ister. Onun bu kararlı ve azimli yanlarını takdir etmelisiniz ama aynı zamanda da kendisine daima lider olunamayacağını öğretmelisiniz. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken husus ise, başkalarının yanında hatalarını yüzüne vurmamanız olacaktır. 23 Temmuz ile 22 Ağustos arasında doğan aslan burcu bebeğinin olumlu yönleri; sadık, karizmatik, eğlenmesini bilen, kibar ve eli açık olmasıdır. Olumsuz yönleri ise; kibirli ve aşırı gururlu olmasıdır. Peki, aslan burcu bebeğinin özellikleri nelerdir?

Aslan Burcu Bebeğinin Özellikleri Nelerdir, Nelerden Hoşlanır?

Aslan burcu bebeğinin en belirgin özellikleri; sadık, sıcakkanlı ve cömert olmasıdır. Neşe ve sevgi dolu olan aslan bebekleri, hayatı adeta dolu dolu yaşarlar. Tabiri caizse “aslan yürekli” olan bu bebekler, duygusal bakımdan sorunlu olabilirler. Örneğin; kötü bir bakıştan ya da sözden çabucak etkilenirler. Aslan burcu bebekleriyle iletişim kurarken, davranışlarınıza sürekli dikkat etmek durumundasınız.

Eleştiriden ve sert bir bakıştan çabuk etkilenen aslan burcu bebeği, buna karşın iltifat ve övgülerden fazlasıyla haz alır. Onun kişilik gelişiminde önem taşıyan en önemli unsurlar, çocukluk döneminde yaşayacağı olumlu ve olumsuz durumlar olacaktır. Ahlak ve sadakat bakımından oldukça hassas olan aslan burcunun güzel yönlerini sürekli olarak koruması için, onun bu hünerlerini fark etmesini sağlamanız gerekmektedir.

Aslan Burcu Bebeğine Nasıl Davranılmalıdır?

Evinizde bir aslan burcu bebeği olduğu sürece, aile yaşantınızın bu bebek çevresinde döneceğini bilmeniz gerekir. Oyunculuk kabiliyeti ilk zamanlarından itibaren ortaya çıkar ve neşeli, keyifli, oldukça hareketli bir bebektir. Onu engellemeye asla kalkmamalısınız, çünkü bundan hiç hoşlanmaz. Ayrıca, bulunduğu yerin daima rahat olmasını ister.

Aslan burcu bebeğinizi küçük yaşlarından itibaren özgür bırakmalısınız, böylece kişiliği ve öz güveni daha çabuk gelişecektir. Engellenmekten ve kısıtlanmaktan hiç hoşlanmadığını da bilmelisiniz. Kendine olan saygısı da yüksektir ve bu nedenle herkesten aynı saygıyı bekler.

Aslan burcu bebeği büyümeye başladığı zaman liderlik vasıfları ön plana çıkar. Bu yüzden kimi zaman tartışmalar yaşayabilirsiniz. Doğduğu andan itibaren asalet duygusuna sahip olan aslan bebekleri, ne kadar minik olurlarsa olsunlar gururları kolayca kırılabilir.

Bunların yanı sıra çevresinin dikkatini çekmek için elinden geleni yapar ve arkadaşlık kurmayı da çok sever. Bazı dönemlerde sabrınızı zorladığını düşündüğünüz davranışlar sergileyebilir. Böyle durumlarda onunla arkadaş olun ve düşüncelerini paylaşarak kendisini teşvik edin. Bu sayede zamanı gelince başarıya daha kolay ulaşacak ve ideal bir kişi olacaktır.

Bu Konuya Emojiyle Tepkini Göster
  • Harika
  • Mutlu
  • Üzgün
  • Kızgın
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Bu İçerik Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Email adresiniz yayınlanmayacak.